פורץ מנעולים בחולון

מספרי חירום – פורץ מנעולים בחולון

לעתים, קורים בחיינו מצבים שאיננו מצפים להם כלל ואם לא לנסות להכין את עצמנו מראש למצבים אלו, אנו יכולים להיקלע לסיטואציות לא נעימות בהן אנו נפגע בגלל שטות קטנה שלא חשבנו עליה. במאמר זה נסביר, למה חשוב לרשום מספרי חירום שהנכם תצטרכו לחייג אליהם בעת צרה ולשמור רשימה זו קרוב אליכם.

מספרי חירום – פורץ מנעולים בחולון
היום, בעידן האינטרנט והטכנולוגיה, האנשים מאוד סומכים על הסמארטפונים ולעתים שוכחים שמדובר בסך הכל על מכשיר אלקטרוני שיכול להתקלקל או להיגנב בכל רגע. אותם האנשים, שומרים את כל המספרים החשובים להם ביותר במכשיר החכם, תאריכי יום הולדת, ססמאות של כרטיסי אשראי ועוד. עם כל הכבוד למכשירים הסלולריים החכמים שקיימים היום, לעתים, ישנם מקרים בהם הנכם נמצאים בסיטואציה בה המכשיר נגנב או שנגמרה לו הסוללה ואין לכם שום דרך ליצור קשר עם מישהו שיכול לעזור.

locksmith-1947387_640 (1)
במיוחד בשביל למנוע מצב זה, אנו ממליצים לבנות לעצמכם רשימה קצרה של מספרי טלפון חשובים ולשמור אותה קרוב אליכם או אפילו לזכור את המספרים בעל פה. אחת מהסיטואציות הנפוצות ביותר שאף אחד אינו מצפה להיקלע אליה, היא להיתקע אל מחוץ לדלת של הבית, ללא המפתח ומספר טלפון של פורץ מנעולים. זה מצב קומי שמספרים עליו הרבה בדיחות, עם זאת, מדובר על תופעה שכיחה בקרב הישראלים.
קחו דף ועט ורשמו מספרי טלפון שהנכם יכולים להזדקק להם במקרים דחופים, בהמשך לדוגמה הקודמת – מספר טלפון של פורץ מנעולים בחולון (כמובן שאם הנכם גרים בסביבה) למקרה בו תצטרכו להזמין מומחה בתחום של פריצת דלת טרוקה, רשמו גם מספרים של חברות ביטוח שונות שהנכם יכולים להזדקק להן במקרים דחופים, מספר של גרר, למקרים בהם הרכב הפסיק את הנסיעה שלו באמצע ועוד.

למה חשוב לרשום מספרים אלה על דף ולא בסמארטפון?
כמו שציינו מקודם, חשוב לרשום את אותם מספרי החירום על דף ולא לשמור בסמארטפון, זאת משום שיכול לקרות מצב, בו המכשיר החכם לא יהיה לידכם מסיבה כזו או אחרת, לדוגמה, ננעלתם אל מחוץ לדלת הבית והטלפון נשאר בפנים – תמיד אפשר לבקש מאחד השכנים לחייג אל פורץ מנעולים בחולון, במידה ויש לכם את המספר זמין.
חלק מהאנשים יכולים להתנגד ולציין – “בדיוק כמו שאני יכולה לבקש מהשכן לחייג למספר של פורץ מנעולים בחולון, כך אני גם יכול לבקש ממנו לחפש בשבילי את המספר”, זה נכון, אז זכרו כי לא תמיד השכן שהנכם מבקשים ממנו עזרה, יודע להשתמש במנועי החיפוש ויש ברשותו את הזמן הדרוש לכך.