פשיטת רגל

מה זה הליך פשיטת רגל ?

כל אחד מאיתנו מאחל לעצמו להגיע למצב בחיים שבו הוא שולט על הכול מבחינה כלכלית. אנחנו רוצים לדעת שיש לנו פרנסה, שלא יחסר לנו דבר ושנוכל תמיד לממן את חיי המשפחה שלנו. עם זאת, טעויות קורות וכולנו עלולים לקבל החלטות לא לגמרי נכונות לאורך הדרך, מה שהרבה פעמים עלול להסתכם בחובות שלא קל לעמוד בהם.
לכן, אם גם אתם הגעתם למצב שבו אתם לא יודעים איך להתמודד עם כל החובות שלכם, בהחלט יכול להיות שהליך פשיטת רגל זה הפתרון הנכון עבורכם כעת.
הליך זה מיועד לחייבים שהם יחידים, כלומר לא לחברות בע”מ שכן אז מדובר כבר על הליך של פירוק חברה חשוב לדעת שלא בכל מצב ניתן יהיה להכריז על אדם כעל פושט רגל וחשוב להיות מודעים לכך שמדובר על הליך גם מספר שלבים שונים.
במילים אחרות: זה לא שממחר בבוקר תוכרזו כפושטי רגל ולכן חשוב להתחיל את התהליך הזה כמה שיותר מוקדם אם זו אכן הדרך הנכונה עבורכם.

פשיטת רגל – איך עושים את זה בפועל ?

הליכי פשיטת רגל מתרחשים בישראל על בסיס קבוע ויש להליכים הללו שתי מטרות עיקריות. פשיטת רגל
ראשית, המטרה היא שהחייב יוכל לנסות להתחיל מחדש למרות החובות שהוא צבר ושנית, הליך כזה יאפשר לבצע כינוס נכסים בצורה נוחה ופשוטה יותר. כדאי לדעת שכאשר מדברים על פשיטת רגל מדברים על הליך שכולל ארבעה שלבים שונים והם:
– הבקשה הרשמית לפשיטת רגל
– צו כינוס נכסים
– ההכרזה הרשמית על פשיטת רגל
– צו הפטר חובות
חשוב לבצע את הדברים בהתאם לחוק ולעשות הכול כדי שהדברים יתנהלו בצורה נכונה, מה שאומר שצריך לפנות אל עורך דין פשיטת רגל שיוכל לסייע לכם בעניין.
אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לנסות להתמודד עם המצב הזה לבד שכן עורכי דין מובילים יוכלו לסייע לכם ולעזור לכם לסיים את התהליך הזה הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.

בחירת עורך דין פשיטת רגל שלכם

זה לא משנה אם אתם מחפשים היום עורך דין לענייני פשיטת רגל או שאתם צריכים עורך דין לכל עניין אחר כי בכל מקרה טוב תעשו אם תבדקו היטב לאיפה אתם פונים.
האם אתם רוצים עו”ד פשיטת רגל מוביל, מקצועי ומנוסה?
או שאולי אתם רוצים לבחור עו”ד פשיטת רגל שזה עתה נכנס לתחום הזה?
אין ספק שהניסיון עושה את שלו וההמלצה שלנו היא לבחור איש מקצוע שמכיר את התחום על בוריו.

 

לייעוץ לגבי פישטת רגל – לחצו כאן