בדק בית

בדק בית – כל הבדיקות שכדאי לעשות לפני שקונים נכס

ההחלטה לקנות נכס למגורים היא החלטה שבדרך כלל אנשים משקיעים בה לא מעט מחשבה ואפשר להבין מדוע.
אנחנו עובדים שעות רבות בכל יום לאורך שנים ארוכות רק כדי להצליח לקנות ארבעה קירות שיהיו רשומים של שמנו בטאבו וגם זה עולה לנו הון.
לכן, אם גם אתם נמצאים היום לקראת סגירת עסקה על דירה שמוצאת חן בעיניכם, ואפילו אם היא חדשה לחלוטין, כדאי שתדעו שעל בדק בית לא מוותרים.
בדק בית זה אומר לבדוק לעומק מה בדיוק אתם קונים כי זה שאולי הכול מסויד ונראה יפה זה עדיין לא אומר שגם מתחת ללובן הזה הכול תקין.

בדק בית – מה בודקים עבורכם

אם תפנו אל עורך דין נדלן או חברה שמתעסקת בתחום של בדק בית ותזמינו ממנה שירות אתם תוכלו להיות רגועים ושקטים יותר לגבי הרכישה ולכן זה כדאי. בדק בית
החברה המקצועית תוכל לבדוק עבורכם כל מה שצריך, בין אם זה כולל את עבודות הריצוף שנעשו במקום ובין אם זה כולל את בדיקת חיפוי קירות הפנים והחוץ.
בנוסף לכך, בדק בית תמיד יכלול גם בדיקת חשמל, אינסטלציה ורטיבות כך שבסופו של דבר תוכלו להיות בטוחים שאתם קונים נכס שבאמת יחזיק מעמד לשנים.
בנוסף לכך, בין אם אתם רוצים שהחברה תבדוק לכם נכס לפני תמ”א 38 ובין אם הפרויקט של חיזוק המבנה כבר הסתיים, החברה כמובן תוציא דו”ח עם כל הנתונים שהתגלו.
בהתאם לכך תוכלו להבין איפה אתם עומדים ואתם תראו שלרוב הקבלנים ומבצעי העבודות גם ייקחו על עצמם את האחריות לתיקונים.

בדק בית – מה עושים כשהקבלן לא רוצה לשאת באחריות

יש לא מעט מקרים, בין אם כאשר מדובר על פינוי בינוי ובין אם מדובר על דירה שפשוט רוכשים חדשה מהקבלן, שבהם הקבלן לא יהיה מוכן לשאת באחריות.
הוא יראה את הדו”ח אך לא יהיה מוכן לעשות תיקוני בית נדרשים. לכן במקרים כאלה חשוב לדעת שהדו”ח שמוציאה עבורכם חברת בדק בית קביל בבית המשפט וזה אומר שתוכלו להגיש תביעה בקלות ולהציג ראיות.
אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לשאת באחריות לתקלות שביצעו אנשי המקצוע, בין אם זה במסגרת פינוי בינוי, תמ”א 38 או במסגרת בניה רגילה.
לכן חשוב לפנות אל המומחים, להפקיד בידיהם את המשימה לבדוק כמה שיותר לעומק את הדירה ובהתאם לכך להחליט מה אתם רוצים לעשות.
עם חברה מקצועית של בדק בית כל עסק תהיה בטוחה יותר ואתם תיווכחו שזה משתלם וכדאי.