עו”ד עובדים זרים

עו”ד עובדים זרים – הדרך היחידה של מעסיקים להתגונן

אולי אתם לא מודעים לכך אך ישנם ענפים שלמים התלויים לחלוטין בעובדים זרים וזאת מכיוון שהישראלים אינם מוכנים לבצע עבודות אלו למרות שהשכר בהם אינו רע כלל וכלל. בין הענפים שניתן להזכיר אשר כמעט ויש בהם רק עובדים זרים הם ענף המסעדות וענף המלונאות. הבעיה שאתה מתמודדים המעסיקים בענפים אלו היא שהממשלה כל הזמן מקשה עליהם וקובעת כל העת תקנות נוספות המקשות על העסקת עובדים זרים. כך המעסיקים נמצאים בין הפטיש לסדר, מחד הם חייבים את העובדים הזרים בכדי לקיים את עסקיהם מנגד הם מצויים בבעיה גדולה מכיוון שכל הזמן נוספים עוד ועוד תקנות נגד העסקת עובדים זרים. פעמים רבות המעסיקים כלל אינם מודעים לתקנות בנושא של העסקת עובדים זרים והם נתקלים בקשיים רבים המעיבים קיומו של העסק שלהם ולא פעם ולא פעמיים מוטלים קנסות על עסקים אלו. עד אשר הממשלה תבין כי עליה לשנות את התנהגותה הדרך היחידה של המעסיקים להתמודד עם הבעיה היא לפנות אל עורך דין עובדים זרים. עורך דין זה ישמור על הזכויות של המעסיקים ויבטיח כי הם לא יקופחו לא על ידי המדינה ולא על ידי העובדים הזרים.

עו”ד עובדים זרים – מדוע הדבר דורש מומחיות מיוחדת?

עליכם להבין כי הדינים בנושא עובדים זרים כל הזמן מתחדשים ומשתנים וכך יוצא כי מעסיקים רבים אינם מספיקים לעקוב אחר הדינים השונים. הדרך היחידה להתגבר על כך היא באמצעות עורך דין המתמחה בעולם של העובדים הזרים. רק עורך דין כזה יבטיח כי הזכויות של המעסיקים לא ייפגעו ורק לו היכולת לייצג את המעסיקים בצורה אופטימלית. אם אתם רוצים שהממשלה לא תפגע בכם ושהעובדים הזרים לא יצליחו לתבוע אתכם אתם חייבים לפנות אל עורך הדין המתמחה בדינים של עובדים זרים. זה העורך דין היחיד שיוכל לסייע לכם ולהבטיח כי לא תשלמו סכומים אסטרונומיים אשר יסכנו את העסק והכיס שלכם.

עו”ד עובדים זרים – המומחיות של עו”ד דוד בר חוה

עו”ד דוד בר חוה הוא אחד מהמומחים הגדולים ביותר בארץ בנושא של דיני עובדים זרים והוא בקיא בתחום מאוד. תודות למומחיות זו עו”ד עובדים זרים בר חוה יוכל לייצג אתכם בצורה מושלמת ולהבטיח כי הזכויות שלכם תישמרנה. עו”ד בר חוה מאמין כי המפתח להצלחה הוא ידע מקיף וניסיון רב ואלו הם שני הדברים המאפיינים אותו יותר מהכול.