בגדים לדתיות בסטייל

צנוע זה הסטייל החדש
אם עד כה שיערת כי לא קיימת אופנה דתית בסטייל, שהצניעות מגבילה את הגוף שלך ולוקחת ממך את היצירתיות ואת הביטוי האישי העצמי, צפויה לך הפתעה. לפני שאת מתכננת מה ללבוש לאירוע הקרוב, שווה לך להיכנס לחנות הקרובה של מותג האופנה המוביל BIANCO NERO ברשותה של חגית אור אגסי, ממעצבות הבגדים לדתיות המובילות בתחום. תזכי ליהנות מקולקציה חדשה, מגוונת, המתאימה לכל כיס. תוכלי להבטיח לעצמך לוק ייחודי, רענן ונינוח.
עולם האופנה הדתית חווה תפנית בשנים האחרונות. בעבר היה נהוג לחשוב, שביגוד למגזר הדתי, יהיה נתון לעד למגבלות, משעמם וחסר טעם. מסתבר שההיפך הוא הנכון; עולם האופנה במגזר הדתי עבר מהפכה!
כיום ישנו מגוון רחב של ביגוד מעוצב לדתיות: החל מביגוד יום יומי, דרך אביזרים תואמים ועד לשמלות ערב מעוצבות. אפשר להבחין בזרם חדש של מעצבות בגדים לדתיות המפגינות יצירתיות מרשימה. ניתן לראות שימוש בצבעים חדשים המותאמים לעונות המתחלפות כמו בורדו, סגול, חרדל ו-ורוד עתיק. נוצר שילוב ייחודי של סגנונות ישן וחדש. התפתח שוני בגזרות, הרבה פליסה בחצאיות, בשרוולים ובחולצות. בגזרת הצווארונים ניתן לראות הרבה צווארוני בייבי בסיומת משולשת עם קשית סרט.
לראשונה בעולם האופנה, מעצבות בגדים דתיות מצליחות יותר מתמיד, וזוכות לראשונה בכבוד הראוי להן על היותן פורצות דרך בתחומן. המעצבות הדתיות כיום, מצליחות להגדיר מחדש את עולם האופנה הצנועה לנשים דתיות.
הדור החדש של מעצבות בגדים לדתיות, פונה לקהל היעד המסורתי ויחד עם זה, גם לקהילה ההולכת וגדלה של נשים דתיות חובבות אופנה. המעצבות החדשות משלבות מגמות אופנתיים חדשות ומשנות במעט את “כללי המשחק” הנוקשים במיוחד של הלבוש הדתי. בזכות זאת, הן מצליחות ליצור אופנה חדשה, יפה ומפתיעה לטובה.
לצד החדשנות והייחודיות של זרם האופנה החדש, המעצבות הדתיות משמרות קו צנוע, נוח ונגיש.
רוב מעצבות הבגדים לדתיות, ממליצות להקפיד על שילוב אביזרים שונים בהתאם לבחירת הבגדים. מדובר בשדרוג כללי של המראה, כמו לבחור נעל שוברת שיגרה המשלבת בין קלאסיות וחדשנות. אביזרים משלימים הם חלק בלתי נפרד מההופעה המושלמת ולא פחות חשובים מהבגד עצמו. ברמה של חדשנות, ניתן לראות כיום הרבה חגורות בצבעים מטאליים וגם שימוש בפרווה כאלמנט בולט. אפילו בנעליים ניתן לראות שימוש בפרוות שונות, בפפיונים, ובאלמנטים מטאליים בסגנון מרי פופינס ייחודי.

אנו מזמינים אותך אלינו ל-Bianco Nero, ליהנות מקולקציה המשלבת ייחודיות של מסורת ב-קו אופנה מפתיע. זה הוא שילוב הישן והחדש, צבעים מיוחדים וייחודיים מכלל צבעי העונות, ההופכים כל בגד מסורתי לפריט טרנדי עכשווי. תוכלי ליהנות מקולקציית מעצבות הבגדים לדתיות המיועדת במיוחד עבורך: ביגוד יום יומי או ביגוד ערב המשלב מראה קלאסי – אלגנטי עם צניעות ונוחות. האביזרים המשלימים שלנו ירקמו עבורך את הלוק המושלם.